מסלול מתקיני זהב במועדון ויסוניק


ככל שתמכור יותר ערכות, תקבל יותר הטבות!

חברי ויסוניקלאב אשר מתקינים וסורקים מספיק פאנלים של ויסוניק כדי להרוויח 3,000 נקודות משודרגים לדרגת חברי זהב.

כמתקין זהב של ויסוניק, תרוויח יותר נקודות על כל ערכה שתסרוק (125 נקודות במקום 100), מה שיאפשר לך להרוויח יותר מתנות, יותר מהר.

בנוסף, תהיה זכאי להטבות נוספות השמורות לחברי זהב, שיאפשרו לך להגדיל את העסק.

על ידי הופעה ברשימת המתקינים המומלצים באתר האינטרנט של ויסוניק, תוכל להגיע לעוד לקוחות. כמו כן, תקבל גישה לתמיכה טכנית פרימיום ותמיכת מכירות פרימיום של ויסוניק.

עדכונים על מוצרי ויסוניק החדשים, השתתפות בבדיקות בטא של מוצרי ויסוניק, סדנאות מכירות ושיווק, פגישות פנים מול פנים וסיורים מקצועיים עם מחלקות ויסוניק נבחרות ישמרו על מקומך כמוביל בתחומך.

השלב הבא בויסוניקלאב הוא פלטינום.

מסלול מתקיני פלטינום במועדון ויסוניק


למכור יותר ולהרוויח הטבות שוות יותר!

חברי ויסוניקלאב אשר מתקינים וסורקים מספיק פאנלים של ויסוניק כדי להרוויח 10,000 נקודות משודרגים לדרגת חברי פלטינום.

כמתקין פלטינום של ויסוניק, תרוויח יותר נקודות על כל ערכה שתסרוק (150 נקודות במקום 125), מה שיאפשר לך להרוויח יותר מתנות, יותר מהר.

בנוסף, תהיה זכאי לערכת הטבות שלמה שתעזור להזניק את הצלחת העסק שלך עוד יותר. עם הופעה מודגשת ברשימת המתקינים המומלצים באתר האינטרנט של ויסוניק תוכל להגיע ליותר לקוחות פוטנציאלים חדשים. תמיכה טכנית פרימיום ותמיכת מכירות הפרימיום של ויסוניק יאפשרו לך לספק שירות בדרגת מומחיות גבוהה יותר.

עדכונים על מוצרי ויסוניק החדשים, השתתפות בבדיקות בטא של מוצרי ויסוניק, סדנאות מכירות ושיווק, פגישות פנים מול פנים וסיורים מקצועיים עם מחלקות שונות בויסוניק ומנהלים בכירים בטייקו, והשתתפות במפגשי פיתוח מוצרים וסיעור מוחות, ישמרו על מקומך כמוביל בתחומך.

כבונוס נוסף, תקבל גם הזמנה ייחודית לאירוע BMW Motorrad כאורח VIP של טייקו, הנותנת חסות ל BMW Motorrad.